En Çok Satılanlar
 
 


BANKERS-7200

BANKERS-7200
Büyütmek için resime tıklayın
Stok Durumu: Stokda var
Ürün Kodu: BANKERS-7200 mix

 BANKERS - 7200- MİX    YENİ NESİL 

( 2019  yeni model )

Karışık para sayma özelliği;  

Küpürlü olarak sayma özelliği (TL-,EURO,Gbp)-Otomatik küpür tanıma.  Banko tipi para sayma makinesi *  Fonksiyonları: UV-MG-SP-IR-ADD-CL- UV  sistemi ile sayarken   SAHTE  PARA  100 %     TL-TL-EURO-USD, yakalama.MG sistemi ile sayarken sahte para Yakalama. Sabit ve karışık deste sayma özelliği  IR sistemi ile sayarken çift para yakalama fonksiyonu.Yeni para ve yeni sahte para tanımlayabilme özelliği - Otomatik para algılama ve başlatma-Maksimum TL ve EURO, Gbp, Dolar Sahtelik kontrolü. özelliği USD- Euro banknotlarınınMakinede Boyut, Dual manyetik Sahtelik kontrolü.

SAHTE PARA %100 varan  GÜVENLİK SİSTEMİ.
Banko tipi para sayma makinesı ,Kullanıcıyı sesli ve Görsel uyarma özelliği USD - Euro banknotlarınınSayılan paraları adet sayma.

Sayılan adeti olarak ekra göstermeModel, sayım sırasında eşlik eden 12 kat para kontrol detektörleri olan Mor ışık, kızıl ötesi yolu, ve Kontrolü içinde boyut detektörleri mevcuttur.

Makinede Boyut,Encoder, Dual manyetik, UV, TL, UV, MG, IR , USD MT Kabartma Baskı Metal manyetik şerit dedektörleri bulunmaktadır. Kendı Kendını Test etme özelliği Sabit ve karışık deste sayma özelliği.

Yarım  çift parada uyarma özelliği Eksik ve fazla sayımda hata sistemi.

Yeni Eski paralarda üstün sayım.Persude (eski para ) üstün başarılı sayım.


BANKERS ÜRÜNLERİ  ;  MAKİNALARIMIZ 2- YIL GARANTİLİDİR + 10 YIL GARANTİ.

BANKERS EPROM ; Yöntemini benimsemesi sayesinde, ortaya çıkan yeni sahte paralarla kolayca baş edebilir.


 

  

BANKERS-7200
Büyütmek için resime tıklayın
BANKERS-7200
Büyütmek için resime tıklayın